Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Atasun Optik ile Şehre Dönüş Başlasın

Atasun Optik'ten, tatil dönüşü stilini şehir hayatına uyarlamak isteyenler için farklı tarz ve zevklere hitap eden güneş gözlükleri!

Atasun Optik ile Şehre Dönüş Başlasın Atasun Optik ile Şehre Dönüş Başlasın Pinterest


 

Tatil boyunca çıkarmadığımız birbirinden şık güneş gözlükleri şehirde de stilimizin tamamlayıcı bir parçası haline geliyor. Şehir hayatının koşturmacasında şıklığından ödün vermek istemeyenler tarzını Atasun Optik güneş gözlükleriyle tamamlıyor.
 
Inesta’nın rahat, klasik ve şık modelleri, Unofficial’ın ise spor stilinize modern bir yorum getirecek yuvarlak modeli zamansız şıklığınızla şehir hayatında da farkınızı ortaya koymaya yardımcı oluyor. Her tarza ve zevke uygun koleksiyona sahip Inesta ve Unofficial sade, zarif, spor ve feminen çeşitliliğini güneş gözlüğü severlere 89TL’den başlayan fiyatlarla sunuyor.
 
Inesta, Unofficial ve daha birçok dünyaca ünlü markaların güneş gözlüklerine Atasun Optik noktalarından ve www.atasunoptik.com.tr ’den ulaşabilirsiniz.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X