Babaların ve Oğulların Kalbinden Anneler

Babaların ve Oğulların Kalbinden Anneler Babaların ve Oğulların Kalbinden Anneler Pinterest


Marks & Spencer bu sene bir farklılık yapıyor, Anneler Günü’nü babalar ve oğullarla birlikte kutluyor. "Babaların ve Oğulların Kalbinden Anneler" projesinin konukları ise Kerem Alışık, Burak Kut ve Yağmur AtacanProjeyle birlikte ünlü isimler, annelerin hem kendi hayatlarına hem de ailelerine kattığı önemi çok özel ve duygusal anılarıyla birlikte paylaşıyor. 
 
"Oğulların Kalbinden Anneler" bölümünde Kerem Alışık annesi Çolphan İlhan ile duygu yüklü anılarını paylaşırken, "Babaların Kalbinden Anneler" bölümünde ise Yağmur Atacan eşi Pınar Altuğ Atacan’ı,  Burak Kut eşi Dr. Cansen Yeni’nin annelik yolculuğunu anlatıyor.
 
Kerem Alışık, Yağmur Atacan ve Burak Kut proje kapsamında gelenekselleşen Marks & Spencer Bağdat Caddesi söyleşilerine de konuk olacak. 27 Nisan Çarşamba Kerem Alışık, 30 Nisan Cumartesi Burak Kut ve 4 Mayıs Çarşamba günü Yağmur Atacan saat 14.00’da sevenleriyle buluşacak.
 
Ayrıca ünlü isimlerin Marks & Spencer Mağazaları’nda Anneler Günü’ne özel seçtiği ürünlerden yapacağınız alışverişle AÇEV’e (Anne Çocuk Eğitim Vakfı) katkıda bulunabileceksiniz.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X