Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Babylon’la “Şimdi. Evde. Müzikle Kal.”

Babylon sosyal medya hesapları üzerinden verdiği mesajlarla ahalisinin yanında olmaya ve onları motive etmeye devam ediyor.

Babylon’la  “Şimdi. Evde. Müzikle Kal.” Babylon’la  “Şimdi. Evde. Müzikle Kal.” Pinterest


 

Dinleyicilerini her zaman farklı coğrafyalardan yeni keşiflerle buluşturan Babylon, bu sezona kapılarını “Şimdi. Burada. Beraber.” mottosuyla açmıştı. Geçirdiğimiz izolasyon günlerinde de sosyal medya hesapları üzerinden verdiği  mesajlarla ahalisinin yanında olmaya ve onları motive etmeye devam ediyor. Müziğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu dönemde, Babylon “Şimdi. Evde. Müzikle Kal.” diyerek hazırlanan içerikleri sosyal medya hesapları ve YouTube kanalı üzerinden müzikseverlerle buluşturmaya devam ediyor. 
 Sosyal mesafemizi korumamız gerektiğini hatırlatan Babylon; ‘’Şimdi. Evde. Müzikle Kal.’’ mesajıyla gelecek güzel günlere hazırlanmaya davet ediyor. Babylon bu dönemde ahalisini bir araya getiren kendine özgü içerikleriyle ve pozitif titreşimleriyle her zaman dinleyicilerinin yanında olacak.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X