Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Bakım Rutininizin Yeni Vazgeçilmeziyle Tanışın

Yeni Remove Bacak Maskesi bakım rutininizin vazgeçilmez bir parçası olacak.

Bakım Rutininizin Yeni Vazgeçilmeziyle Tanışın Bakım Rutininizin Yeni Vazgeçilmeziyle Tanışın Pinterest


 

Yenilikçi ve pratik depilasyon ürünleriyle tanıdığımız Remove; bu sefer maske aşkımızı daha da artıracak, harika bir ürünle karşımıza çıkıyor. 3 Etkili Remove Bacak Maskesi; sadece 5 dakikada bacaklarınızı pürüzsüz ve bakımlı yapmak üzere tasarlandı. İçeriğindeki doğal kil, aktif karbon ve E vitamini sayesinde bir tüy dökücüden çok daha fazlası olan Remove Bacak Maskesi; tüylerinizi dökerken cildinizi yeniliyor ve gözenekleri arındırıyor. Geriye pürüzsüz ve yumuşacık bir cilt kalıyor. Tüy dökücü kokusunu sevmeyenler için ise özellikle belirtelim; ürün vanilya kokusu ile maske yapma keyfimizi daha da arttırıyor. Ne diyelim; cildimize maske yapma sırası artık bacaklarımızda. Pürüzsüz ve bakımlı bacaklar için; yaz aylarınızın kurtarıcısı olacak bu ürünle mutlaka tanışın.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X