Beauty Omlette Saç Bakım Serisi, Yenilenen Formülü ile Satışta

Beauty Omelette Saç Bakım Serisi'nin formülü yenilendi!

Beauty Omlette Saç Bakım Serisi, Yenilenen Formülü ile Satışta Beauty Omlette Saç Bakım Serisi, Yenilenen Formülü ile Satışta Pinterest


 

Seride, doğal içeriklerden oluşan farklı saç tipleri için iki şampuan alternatifi ve tüm saç tipleri için saç kremi bulunuyor. 
 
Çağ ağacı ve aloe veranın besleyici etkisi ile geliştirilen arındırıcı ve dengeleyici şampuan, kafa derisinin yağ ve nem dengesini sağlamaya yardımcı oluyor. Ürün, normalden yağlıya dönük saç tipleri uygun.
 
İpek proteini ve bambu özleri ile geliştirilen besleyici ve canlandırıcı şampuan ise, kuru ve yıpranmış saç tipleri için uygun. Kafa derisini besler, saçı canlandırmaya yardımcı olur.
 
Tüm saç tiplerinin ortak ihtiyacı olan beslenme ve onarımı sağlayan besleyici ve yenileyici bakım kremi, içeriğindeki çay ağacı yağı, aloevera, argan yağı, avokado, nane ve zeytin yağı içeren doğal formülü ile saça canlılık ve parlaklık kazandırıyor. İpek ve buğday proteinleri saçların yumuşak olmasını ve kolay taranmasını sağlıyor.
 
Paraben, silikon ve sülfat içermeyen BeautyOmelette Saç Bakım Serisi'ni Nişantaşı Mağazası'ndan ve web sitesinden satın alabilirsiniz.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X