Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Beauty Studio by Watsons Kanyon’da Açıldı

Watsons, göz alıcı bir kişisel bakım ve güzellik deneyimi için herkesi Beauty Studio by Watsons’a bekliyor.

Beauty Studio by Watsons Kanyon’da Açıldı Beauty Studio by Watsons Kanyon’da Açıldı Pinterest


 

Türkiye’nin önde gelen güzellik ve kişisel bakım ürünleri zincirlerinden Watsons, manikür, oje, kalıcı oje, nail art, el bakımı, kaş şekillendirme, makyaj, saç şekillendirme ve maske gibi birçok kişisel bakım ve güzellik uygulaması sunduğu Beauty Studio by Watsons’ı tüketicileri ile buluşturdu.
İlk olarak Kanyon AVM’deki Watsons mağazasında hizmet vermeye başlayan Beauty Studio by Watsons, Watsons’ın İzmir Kıbrıs Şehitleri mağazasında da bakımından ödün vermeyen tüketicileriyle buluştu. Çok yakında Ankara’da da güzellik tutkunları ile buluşacak. Beauty Studio by Watsons’ın hizmetlerinden yararlanmak isteyen müşterilerin hizmet almak istedikleri mağazayı aramaları ya da doğrudan mağazayı ziyaret ederek randevu almaları yeterli.
 
Güzelliğin Değişmeyen Adresi Watsons ile Tepeden Tırnağa Bakım
Watsons saç uzmanları, makyaj sanatçıları, profesyonel sertifikalı maniküristleri ve kaş uzmanları tarafından uygulanan servisler; avantajlı tanışma fiyatları ile güzellik ve kişisel bakımdan vazgeçemeyenleri bekliyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X