Bella Hadid Victoria Secret’e Yeniden Katılıyor

Melek kanatlarını hazırla Bella, Victoria Secret podyumları seni bekliyor!

Bella Hadid Victoria Secret’e Yeniden Katılıyor Bella Hadid Victoria Secret’e Yeniden Katılıyor  Pinterest


Victoria's Secret’ın eski yöneticisinin uygunsuz davranışları sebebiyle marka ile bağlarını koparan Bella Hadid, melek kanatlarını takmaya yeniden hazırlanıyor! Victoria's Secret’in VS Collective olarak yeniden markalaşmasının ardından değişen dengeler, Bella’yı tekrar melek yapmaya yetti.

Tek bir görünüm yerine tüm insan bedenlerine odaklanacağını açıklayan Victoria’s Secret, 7 yönetim üyesinin çoğunu işten çıkararak, 7 üyenin 6’sını başarılı kadınlardan seçti! Naomi Osaka, Priyanka Chopra Jonas gibi isimlerle tekrar buluşacağını duyuran Victoria’s Secret, dün akşam Bella ile yeniden anlaştıklarını duyurdu.

Geçtiğimiz yıl markayla bağlarını koparan Bella, “Beni geri dönmeye çeken şey, bana geri dönmeleri ve podyum dışında kalan çoğu şeyin değiştiğini bana kanıtlamalarıydı.” sözleriyle neden tekrar geri döndüğünü açıklarken, ünlü modeli uzun bir aradan sonra melek kanatlarıyla görmek için sabırsızlanıyoruz! 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X