Bella Hadid'den İmalı Instagram Fotoğrafı

Bella Hadid'den İmalı Instagram Fotoğrafı Bella Hadid'den İmalı Instagram Fotoğrafı Pinterest


 

Selena Gomez ve The Weeknd'in öpüşürken çekilen fotoğrafları, geçen hafta ünlüler dünyasına damgasını vuran olay olmuştu. Çiftin ne zamandan beri ilişki yaşadığı konuşulurken diğer yandan gözler The Weeknd'in eski sevgilisi Bella Hadid'e çevrildi. Ünlü modelden herhangi bir açıklama gelecek mi diye düşünülürken ise Bella Hadid Instagram hesabında paylaştığı fotoğraf ile suskunluğunu bozdu.
 

Ünlü model, eski erkek arkadaşı The Weeknd ve arkadaş çevresinden Selena Gomez'in birlikteliklerine açıklama yapar nitelikte bir fotoğraf paylaştı. Bir mekana girerken arkası dönük şekilde kameralara orta parmağını kaldırarak el hareketi yaptığı fotoğrafını hafta sonu Instagram hesabında paylaşan ünlü model, hiçbir açıklama yapmadan ikilinin ilişkileri hakkındaki düşüncelerini imalı bir şekilde ifade etmiş oldu.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X