Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Beymen Blender’dan Denim Kişiselleştirme Atölyesi

Beymen Blender’dan Denim Kişiselleştirme Atölyesi Beymen Blender’dan Denim Kişiselleştirme Atölyesi Pinterest


 

Beymen Blender zamansız moda ikonu “denim”lerde sunduğu kişiselleştirme hizmeti ile denim tutkunlarına çok farklı ve özel bir uygulama hazırlıyor. 
 
7 For All Mankind, Beymen Blender, IRO, Jbrand, Citizens Of Humanity, Frame Denim gibi dünyaca ünlü markaların denim koleksiyonlarının en özel modellerinin yer aldığı Beymen Blender, 2013’te seyahat ederken keşfettiği indigo boyamacılığını, el işçiliğiyle yeniden buluşturarak tasarladığı “customized” denimlerle büyük bir başarı yakalayan tasarımcı Tolga Turan’ı Denim Studio etkinliği kapsamında ağırlayacak. 9 Nisan’da Beymen Zorlu Center23 Nisan Beymen İzmir Mavibahçe ve 30 Nisan’da Beymen İstinyePark’ta 14:00-18:00 saatleri arasında kurulacak “Denim Studio”dan denim satın alanlara, jean’lerini diledikleri gibi kişiselleştirme hizmeti sunulacak. Tolga Turan’ın el işçiliğiyle, harf ve geometrik şekiller, patch ve initial uygulamaların yanı sıra sezonun trendi zımba ve taş kullanımıyla kişiselleşecek denim’ler yaratıcılığını stiline yansıtmak isteyenlerle buluşacak.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X