Beymen Club 2017 Reklam Filmi iPhone 7 Plus İle Çekildi

Beymen Club 2017 Reklam Filmi iPhone 7 Plus İle Çekildi Beymen Club 2017 Reklam Filmi iPhone 7 Plus İle Çekildi Pinterest


 

Teknoloji ve modanın  giderek artan dayanışmasına şahit olduğumuz bu günlerde başarılı Türk fotoğrafçı Koray Birand, Beymen Club 2017 İlkbahar/Yaz filminin tamamını iPhone 7 Plus ile çekti.

Doğa ve şehre olan aşkı bir arada sunan Beymen Club 2017 İlkbahar/Yaz koleksiyonu, özgün ve özgür olanlara hitap ediyor. Koray Birand’ın yönetmenliğindeki kampanyada İngiliz model Sam Rollinson’a Brezilyalı Alexandre Cunha ve Edward Wilding eşlik ediyor.Bu film hiçbir ek lens kulanmadan sadece iPhone’un kendi Kamera uygulaması ve AppStore’da buluna FiLMiC Pro uygulamasıyla çekildi. Aksesuar olarak ise Dji Osmo Mobile ve Dji Osmo kullanıldı.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X