Beyoncé Formation Dünya Turu Gardırobunu Açtı

Beyoncé Formation Dünya Turu Gardırobunu Açtı Beyoncé Formation Dünya Turu Gardırobunu Açtı Pinterest


 

Beyoncé, Formation Dünya Turu sürecinde giydiği sahne kostümlerinin yer aldığı gardırobunu Facebook sayfası üzerinden video yoluyla hayranlarıyla paylaştı.

Şarkıcının gardırobundaki birçok kostüm "Lemonade" albümünden ilham alınarak tasarlandı. Kostüm tasarımcısı Marni Senofonte tarafından giydirilen Beyoncé'nin sahnedeki tasarımlarında ise dantel, fırfır ve renkler gibi viktoriyan detaylar ön plana çıkarıldı. 

Kostümlerin hazırlanış sürecini de Facebook sayfasındaki videoda paylaşan Beyoncé'nin sahnede kullandığı tasarımlar arasında DSquared2 büstiyer, Balmain'in tek parça beyaz streç elbisesi, Alexandre Vauthier kırmızı lateks elbise ve kürk, Roberto Cavalli'nin hayvan desenli diz üstü çizmeleri ve Atsuko Kudo markasının viktoriyan ilhamlı elbisesi yer alıyor.

Kostüm hazırlıklarında büyük payı olan Senotofonte "Beyoncé ve ben ne sevip sevmediğimizi, neyi değiştirebileceğimizi düşündük ve hangi parçaları yapmak istediğimize karar verdik" dedi.

 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X