Beyoncé Hamile Olduğunu Açıkladı

Beyoncé Hamile Olduğunu Açıkladı Beyoncé Hamile Olduğunu Açıkladı Pinterest


 

Ünlüler dünyasından son zamanların en şaşırtıcı haberi Beyoncé'den geldi. 35 yaşındaki şarkıcı, Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf ile ikiz bebeklerine hamile olduğunu açıkladı.

Agent Provocateur sutyen ve mavi rengi Liviara altı ile çiçekler içinde çekildiği fotoğrafını Instagram hesabında paylaşan Beyoncé, hamile karnını tutarak haberi paylaştı. Queen Bey, fotoğrafın altına "Sevgimizi ve mutluluğumuzu paylaşmak istiyoruz. İki kez daha kutsanmış bulunuyoruz. Ailemizin iki kişi tarafından büyüyeceği için çok mutluyuz ve güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederiz" yazarak dünyaya gelecek ikiz bebeklerinin haberini verdi.

Ayrıca şarkıcının paylaştığı bu fotoğrafı kısa süre içinde Instagram’da 7 milyon beğeni alarak Instagram’ın şimdiye kadar en çok beğenilen fotoğrafı oldu.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X