Beyoncé ve Jay Z'nin Romantik Paris Tatili

Beyoncé ve Jay Z'nin Romantik Paris Tatili Beyoncé ve Jay Z'nin Romantik Paris Tatili Pinterest


 

Geçen Nisan ayında evliliklerinin 8. yılını kutlayan Beyoncé ve Jay Z çifti, birlikte Paris tatiline çıktı. Güzel şarkıcı Beyoncé, tatilde eşi ile geçirdiği romantik anların fotoğraflarını ise Instagram hesabında yayınlayarak takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.

Şarkıcı ilk olarak Eyfel Kulesi'ne karşıdan bakan bir balkonda çiçeklerin önünde eşi Jay Z'ye sarılırken gece çekilen fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafta üzerinde midi boy kırmızı elbise, beyaz bir üst ve inci detaylı yüksek topuklu ayakkabı giydiği görülen şarkıcı daha sonra eşi Jay Z ile içtiği içkinin fotoğrafını yayınladı. Son olarak da asansörün içindeki aynanın önünde üzerinde göğüs kısmı fırfırlı beli siyah kemerli yeşil elbisesi ile eşi Jay Z'ye poz verdiği fotoğrafını paylaştı.

Beyoncé'nin Instagram hesabında paylaştığı bu fotoğraflar, eşi Jay Z ile birlikte geçirdiği Paris tatilinin her zamankinden daha romantik bir tatil yaptıklarını kanıtlıyor.
 
 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X