Beyonce'nin Yazıp Yönettiği Black is King Filmine Dair Tüm Detaylar

31 Temmuz'da çıkacak olan film/albüm Disney+'da.

Beyonce'nin Yazıp Yönettiği Black is King Filmine Dair Tüm Detaylar Beyonce'nin Yazıp Yönettiği Black is King Filmine Dair Tüm Detaylar Pinterest


 

"Black is King benim tutkularımın yansıması, son birkaç yıldır üstünde çalıştığım, okuduğum, araştırdığım, çektiğim her şey artık sizin."

İngiltere'de, Amerika'da, Güney ve Kuzey Afrika'da Beyonce ve yetenekli ekibi tarafından çekilen Black is King filmi 31 Temmuz'da Disney+'da yayınlanacak. Son zamanlarda dünyada yaşanan olaylarla da oldukça ilgili olan bu yap��m içerdiği tarihi yolculukla birçoğumuzda değişim isteği uyandıracak. 
Beyonce'nin ailesinin yanı sıra Childish Gambino, Kendrick Lamar, Tiwa Savage, Burna Boy, Kelly Rowland, Tina Lawson, Adut Akech, Naomi Campbell ve Pharrell Williams da filmde yer alıyor. 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X