Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Bio-Oil’in Yenilenen Formülü ile Sekiz Haftada Çatlaklara Veda!

Dünyanın bir numaralı çatlak bakım ürünü Bio-Oil, yenilenen formülü ile yalnızca sekiz haftada çatlak görünümünde gözle görülür iyileşme sağlıyor.

Bio-Oil’in Yenilenen Formülü ile Sekiz Haftada Çatlaklara Veda! Bio-Oil’in Yenilenen Formülü ile Sekiz Haftada Çatlaklara Veda! Pinterest


 

Bitki özleri ve vitaminlerle zenginleştirilmiş formül; hızlı kilo alıp verme, ergenlik döneminde yaşanan hızlı boy uzaması ve hamilelik döneminde alınan kilolar nedeniyle oluşan çatlakların görünümünü iyileştirirken, hafif yapısı sayesinde yağlı bir his bırakmadan hızlıca emilerek cildi nemlendiriyor.
 
Bio-Oil ile “8 Haftada” Kusursuz Bakım
Hızlı kilo almanın vücudumuzda görülen en belirgin etkilerinden biri de çatlaklar. Cilt dokusunun yırtılması ve doku iyileştikçe cilt yüzeyinde izlerin belirmesiyle oluşan çatlaklar, özellikle hızlı kilo alıp verme, ergenlik döneminde yaşanan hızlı boy uzaması, hamilelik döneminde alınan kilolar gibi nedenlerle ortaya çıkıyor ve istenmeyen bir görüntü oluşturuyor. Dünyanın bir numaralı çatlak bakım ürünü Bio-Oil, yenilenen formülü ile yalnızca sekiz haftada çatlak görünümünü gözle görülür bir şekilde azaltarak bu durumu yaşayanların vücutlarıyla yeniden barışmalarını sağlıyor.Bitki Özleri ve Vitaminlerle Zenginleşen Yeni Formül
Papatya, biberiye, lavanta ve kalendula yağları ile birlikte A ve E vitaminleri içeren yeni formülde ayrıca, çok özel bir etken madde olan PurCellin Oil™ bulunuyor. Bitki özlerinin ve vitaminlerin faydalarının cilt tarafından kolayca emilmesini sağlayan PurCellin Oil™, hafif yapısı sayesinde yağlı bir his bırakmıyor.
Günde iki kez çatlakların üzerine dairesel hareketlerle masaj yapılarak uygulanan Bio-Oil cilt bakım yağı, sekiz haftada çatlakları gözle görülür şekilde azaltıyor. Yalnızca çatlak giderme değil, nemlendirici özelliği de bulunan ürünün en az üç ay kullanılması öneriliyor.
 
Hamilelikte Üçüncü Aydan İtibaren Çatlak Önlemeye Yardımcı
Doğum çatlaklarına önlem almak isteyen kadınlar ise hamileliklerinin üçüncü ayından itibaren Bio-Oil’i kullanmaya başlıyor. Karın, göğüs, bel, kalça, uyluk gibi çatlak oluşumuna yatkın bölgelere uygulanması tavsiye edilen ürün, hassas ciltlere uygunluğuyla anne adaylarının hem vücutlarını hem de içlerini rahat ettiriyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X