Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Bir Terapistten Bugüne Kadar Aldığım En İyi Tavsiye Hayatımı Tamamen Değiştirdi

Üstelik benim terapistim bile değildi!

Bir Terapistten Bugüne Kadar Aldığım En İyi Tavsiye Hayatımı Tamamen Değiştirdi Bir Terapistten Bugüne Kadar Aldığım En İyi Tavsiye Hayatımı Tamamen Değiştirdi Pinterest


 

Her zaman her hastalığın bir tedavisi ve her çıkmazın bir çözümü olmayabiliyor, bunu kabul ediyoruz. Ancak yolda rastladığımız, işleri biraz daha yoluna sokacak minik hatırlatmalar her zaman herkesin işine yarıyor. 
Kardeşinizle her akşam bir oyun oynadığınızı düşünün, her akşam uyumadan önce karşılıklı oturup büyük bir keyifle gerçekleştirdiğiniz bu aktivitenin hiç bitmemesini, sonsuza kadar sürmesini diliyorsunuz. Kardeşinizin de böyle hissettiğini düşünüyorsunuz ancak o bir gün oynamak istemediğini söylüyor. İlk tepkiniz elbette kızmak oluyor. Çok sinirleniyorsunuz ardından içinizi tarifi olmayan bir üzüntü kaplıyor. Üzüntünüze rağmen tartışmanız giderek büyüyor ve artık akıl almaz bir hal alıyor, tam da o anda kardeşiniz itiraf ediyor, "Kartları artık tutamıyorum." 
Görünen o ki kardeşinizin eklem rahatsızlığı çok kötü bir hal almış ve artık kartları elinde tutamıyor. Kime kızacaksınız? Elinde olan bir şey değil ki. 
  • Siz aynı kişi değilsiniz, eskisinden daha iyisiniz. 
  • O ise artık sadece kartları tutamıyor. 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X