‘Bir Tık’la Gelen Sağlık

Evden çıkmadan, kendi yaşam alanlarının hijyenik koşullarında, kişisel beslenme ve spor hizmeti almak isteyenlerin sayısı gün geçtikçe artıyor.

‘Bir Tık’la Gelen Sağlık ‘Bir Tık’la Gelen Sağlık Pinterest


 

Pandemi günlerinde, değişen alışkanlıklardan biri de online diyet ve spor hizmetlerinin, bu alanlarda hizmet almak isteyenler tarafından daha çok tercih edilmesi oldu. Sağlıklı Yaşam Asistanı Form Assist, kendilerinin tasarladıkları özel aplikasyonları aracılığı ile kişilerin, ihtiyaçları olan fizyoterapist, diyetisyen ve antrenör hizmetlerini, onlara özel hazırlanan programlarla kullanıcıları ile buluşturuyor.
Sağlıklı bir yaşam tarzını benimsemenin, pandemi döneminde her zamankinden daha önemli olduğunu'' vurgulayan Form Assist Genel Koordinatörü Önder Akgün, şimdiye kadar yaklaşık 60 bin kişiye hizmet verdiklerini belirterek "Bağışıklığını güçlendirmek, sağlıklı beslenmeyi öğrenmek, kilo vermek ya da ideal kilosunu korumak, metabolizmasını hızlandırmak, postür analizini yaptırarak, vücudunu zinde tutacak egzersizleri öğrenmek ve uygulamak isteyen herkesin, bu hizmetlere kolaylıkla ulaşmasını sağlayarak kişilerin, sağlıklı yaşam yolculuklarında yanlarında olmak istiyoruz," dedi.

Her Program Kişiye Özel Hazırlanıyor
Kullanıcılarına sağlıklı yaşam alışkanlığı kazandırmak; mottosu ile yola çıkan Form Assistte diyet, egzersiz ve postür düzeltici tüm programlar kişinin, kendi yaşam alışkanlıklarına, boy ve kilosuna, amacına ve sağlık bütünlüğüne katkı sağlayacak şekilde alanının uzmanları tarafından, ona özel olarak hazırlanıyor. Form Assist, aynı zamanda omurga sağlığı, postür analizi, solunum ve fonksiyonel egzersizlerinin yanı sıra oluşabilecek herhangi bir sakatlanmaya karşı koruyucu rehabilitasyon hizmetleri de sunuyor. Aplikasyon üzerinden uzmanlarla, mesajlaşma imkanı sayesinde kullanıcılar, motivasyonunu yüksek tutarken, sağlıklı yaşam yolunda kendilerine sıcak iletişim kurabilecekleri bir arkadaş da edinmiş oluyorlar.

Kişilerin kendilerine uygun hizmet paketlerini seçerek, hizmet alabilecekleri aplikasyonda, aynı zamanda birbirinden lezzetli sağlıklı öğün tarifleri, spor ve beslenme başlıklı, uzmanlar tarafından kaleme alınmış blog yazıları ve ücretsiz egzersiz programları da bulunuyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X