Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

#BirlikteGüzel Sunar: Coyu

Techno’nun en üretken isimlerinden DJ ve prodüktör Coyu Birlikte Güzel sunumuyla 17 Ocak Cuma gecesi RX Istanbul’da!

#BirlikteGüzel Sunar: Coyu #BirlikteGüzel Sunar: Coyu Pinterest


 

Elektronik müziğin önemli plak şirketlerinden Suara markasının yaratıcısı, prodüksiyonlarıyla geniş kitlelere hitap eden ve müzik endüstrisine ilham kaynağı olan DJ ve Prodüktör COYU, 17 Ocak Cuma gecesi Birlikte Güzel sunumuyla RX Istanbul’un kabinine geçiyor.
Sıradışı prodüksiyon yetenekleriyle tek bir tarza bağlı kalmayan Coyu, 2012 senesinde Fatboy Slim klasiği “Right Here Right Now” parçasına yaptığı remiks ile uzun süre Beatport listelerinde zirvede yer aldı. Kendi labelı Suara'nın yanı sıra Cocoon, Get Physical, Noir Music, Tronic'ten yayınladığı parçalarla da adından sıkça söz ettirdi. Resident Advisor en iyi listesinde üst sıralarda yer alan Coyu zamanın en iyi prodükterlerinden biri olarak öne çıkıyor.
Dünyanın neredeyse her yerini turlayan İspanyol DJ, Sonar Festival setleri ve Pacha Ibiza kulübünün resident DJ’i iken gerçekleştirdiği performanslarıyla biliniyor. Geçtiğimiz sonbaharda ilk albümü ‘You Don’t Know’da MOBY, Thomas Gandey, Lazarusman iş birlikleri ile adında sıkça söz ettiren Coyu ve Birlikte Güzel sunumu ve unutulmayacak performasıyla 17 Ocak Cuma gecesi
RX Istanbul’da.
Şehrin elektronik müzik mekanı RX Istanbul’dan haberdar olmak için sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutmayın!

 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X