Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Blake Lively ve Ryan Reynolds Çifti NAACP'ye 200 Bin Dolar Bağışladı

Hollywood'un altın çifti yine alkış topladı.

Blake Lively ve Ryan Reynolds Çifti NAACP'ye 200 Bin Dolar Bağışladı Blake Lively ve Ryan Reynolds Çifti NAACP'ye 200 Bin Dolar Bağışladı  Pinterest


 

George Floyd'un bir polis memuru tarafından öldürülmesi tüm dünya gündemini yakından ilgilendiriyor. Blake Lively ve Ryan Reynolds da birçok isim gibi bu olay karşısında ellerinden gelen desteği vermek için kollarını sıvadı. Lively, açık yüreklilikle sistematik ırkçılığın toplumun nasıl bu kadar derine işlediği fark etmediğini söyleyerek kendi kızlarını da ırkçılık karşıtı, farkındalığı yüksek bireyler olarak yetiştirmeye daha da özen göstereceğini belirtti. 
Aynı zamanda National Association for the Advancement of Colored People derneğine 200 bin dolar bağışlayan çift herkesi bu hareketi desteklemeye davet etti. 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X