Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Blake Lively ve Ryan Reynolds Yedinci Evlilik Yıl Dönümlerini Kutladı

Geçtiğimiz aylarda doğum yapan Lively’nin artık beş kişilik bir ailesi var. Çiftin mutluluğu yüzlerinden okunuyor.

Blake Lively ve Ryan Reynolds Yedinci Evlilik Yıl Dönümlerini Kutladı Blake Lively ve Ryan Reynolds Yedinci Evlilik Yıl Dönümlerini Kutladı  Pinterest

 

 

Blake Lively ve Ryan Reynolds çiftinin üçüncü çocukları geçtiğimiz yaz dünyaya gelmişti, bebeğin ismini ve cinsiyetini bir süre gizli tutan çift Ryan Reynolds’ın Instagram paylaşımıyla ailenin son üyesinin de kız olduğunu açıklamıştı.

Dün New York sokaklarında oldukça mutlu bir şekilde kol kola görülen çift yedinci evlilik yıl dönümlerini baş başa bir yemekle kutladı. Kameralara gülümsemekten çekinmeyen çift kıyafet olarak da rahatlıktan yanaydı. Kırmızı halıda fırtınalar estirdiğine birçok kez şahit olduğumuz Blake Lively oversize gömlek ve tayt kombiniyle rahatlığından ödün vermezken Ryan Reynolds da eşine uyum sağlayarak spor kıyafetlerle görüntülendi.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X