Blake Lively ve Ryan Reynolds Yeniden Birlikte

Blake Lively ve Ryan Reynolds Yeniden Birlikte Blake Lively ve Ryan Reynolds Yeniden Birlikte Pinterest


 

Anne – baba olmak ünlü çifte daha da yaramış gibi görünüyor... Yaklaşık 1 yıl önce kızları James’i kucaklarına alan çift, doğumdan sonra ilk kez Deadpool’un davetine birlikte katıldı. Ve birlikte harika pozlar verdi.

Blake Lively’nin her zaman harika görünmesi şaşırtan bir durum değil. Ancak 28 yaşındaki oyuncu eşi Ryan Reynolds ile birlikte olunca daha da mükemmel, ışıltılı görünüyor. New York’ta düzenlenen Deadpool’un gösterimine birlikte gelen çiftin bu kızlarının dünyaya gelişinden sonra katıldıkları ilk kırmızı halı daveti. Chanel Haute Couture koleksiyonundan taş işlemeli ve tek omuzlu elbise seçen Blake Lively, saçlarını açık bırakarak stilini tamamlamış.

Blake Lively’nin, başrolünde Ryan Reynolds’ın olduğu Deadpool için paylaştığı Instagram karesi ise takipçileri tarafından çok beğenildi!

 
 

Two Deadpools, one cup. Your turn #💀💩L

Blake Lively (@blakelively) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X