Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Blendax’ın Yeni Elçisi Yüzü Sinem Ünsal Oldu

Blendax yepyeni iletişim kampanyasını yeni marka elçisi Sinem Ünsal ile gerçekleştirdiği bir lansman ile tanıttı.

Blendax’ın Yeni Elçisi Yüzü Sinem Ünsal Oldu Blendax’ın Yeni Elçisi Yüzü Sinem Ünsal Oldu Pinterest


 

Lansman, markanın yeni elçisi Sinem Ünsal’ın katılımıyla 24 Şubat 2020 Pazartesi günü The St. Regis İstanbul’da gerçekleşti. “Baş Döndüren Dolgun Saçlar” sloganı ile yapılan lansmana; Arzu Özal, Dilara Koçak, Burcu Ziyal, Burcu Şendir, Begüm Özer, Serap Sarı, Dilek Birgen, Evrim Başaran Kırmızıtaş, Sinem Yıldırım, Petek Ertüre, Pelin Kaya, Mert Vidinli gibi değerli isimler de katıldı.Türk Henkel Yürütme Kurulu Başkanı Hasan Alemdar’ın açılış konuşması ile başlayan lansman, Türk Henkel Saç Bakım Kategorisi Grup Marka Müdürü Melis Kantarcı Fairbairn’nin sunumu ile devam etti.Ardından sahneye gelen Blendax’ın yeni marka elçisi Sinem Ünsal ise marka ile bir araya gelmekten duyduğu mutluluğu ifade etti. Ünsal “Türkiye’nin ilk şampuan markası Blendax, herkes gibi benim hayatımda da her zaman özel bir yere sahip oldu. Geriye dönüp baktığımda çocukluğumdan bu yana benim için önemli olan birçok anda, sonuçlarından emin olarak saçlarımı Blendax’a emanet ettiğimi çok iyi hatırlıyorum. Baş döndüren, dolgun saçlara sahip olmak isteyen her kadına Blendax’ı memnuniyetle öneriyorum.” dedi.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X