Bottega Ve Daniel Lee Yollarını Ayırdı

2018 yılından günümüze kadar Bottega Veneta’nın kreatif direktörlüğünü yapan Daniel Lee, Bottega ile yollarını ayırdı.

Bottega Ve Daniel Lee Yollarını Ayırdı Bottega Ve Daniel Lee Yollarını Ayırdı  Pinterest


 

Son yılların belki de en çok konuşulan markası haline gelen Bottega Veneta, göz bebeği Daniel Lee ile yollarını ayırdı. Daniel Lee’nin kreatif direktör olarak ilk görevi olan Bottega Veneta, sosyal medya hesaplarında yaptığı ani kapanış, çıkardığı dijital dergi ve koleksiyonlarda gözle görülür bir şekilde yer alan yeşil renkli dokunuşlar ile ister istemez favori markamız haline gelmişti.

Bottega Veneta’nın CEO’su Leo Rongone “Daniel’e bağlılığından dolayı teşekkür ediyorum. Markanın 50 yıllık geçmişine saygı duyarak Bottega’ya yeni bir bakış açısı kazandırdı. Markanın son 3 yılda kayda değer bir şekilde büyümesi, Daniel’in yaratıcı çalışmalarındaki başarısının kanıtı niteliğinde.” sözleriyle Daniel ile kırgın ayrılmadıklarının sinyallerini verdi.

Leo Rongone’un yaptığı açıklamaya karşılık Daniel, “Bottega’da geçirdiğim zaman inanılmaz bir deneyimdi. Olağanüstü bir ekiple çalıştığım için minnettarım. Bottega Veneta’nın hikâyesinin bir parçası olma fırsatı için teşekkür ederim.”

Yeni kreatif direktörün yakında açıklanacağı konuşulurken, gelecek ismin kim olduğu merak konusu.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X