Brad Pitt’ten Ayrılık İtirafı

Brad Pitt’ten Ayrılık İtirafı Brad Pitt’ten Ayrılık İtirafı Pinterest


 

Brad Pitt, Angelina Jolie ile ayrılıkları sonrasında ilk kez bir dergiye açıklama yaptı. Dergi için üç ayrı kapak pozu veren 53 yaşındaki aktör, Angelina Jolie’nin açtığı boşanma davası sonrasında yaşadıklarını anlattı.
 
Dergi için verdiği pozlarda zayıfladığı göze çarpan Pitt, ayrılık sonrası kendini içmeye verdiğini ve bunun bir sorun haline geldiğini söyledi. Bir arkadaşının evinde içtiğini ve altı hafta boyunca orada kaldığını, çünkü eve dönmenin acı verdiğini anlattı. Ayrılıkla ilgili kendini suçladığı itirafında da bulunan oyuncu, "Birini seviyorsan serbest bırak. Bunun ne demek olduğunu hissederek de biliyorum artık. Bu, birini sahiplenmeden sevmek" ifadesini kullandı.
 
"Ayrılık sürecinde kederinizden ölecek gibi hissettiniz mi" sorusuna da Pitt, "Evet" yanıtını verdi.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X