Bridgerton'un 3. Sezonu Tamamen Penelope Featherington Hakkında Olacak

Bridgerton'un 3. Sezonu Tamamen Penelope Featherington Hakkında Olacak Bridgerton'un 3. Sezonu Tamamen Penelope Featherington Hakkında Olacak Pinterest


Penelope dönemine girmeye hazırlanın.

 

Unutulmaz bir 2. Sezonun ardından, Netflix'in buğulu dönem draması Bridgerton , 3. Sezon için geri dönmeye hazırlanıyor. Bu sefer dizi özellikle bir karaktere çok dikkat edecek: Miss Penelope Featherington.
 


 

İrlandalı aktör Nicola Coughlan tarafından canlandırılan Penelope karakteri uzun zamandır romantik bir hikayeyi hak ediyor ve görünüşe göre 3. sezonda hak ettiğini alacak gibi gözüküyor. Dizinin izleyenleri üçüncü sezonun Penelope ve Colin Bridgerton'a odaklanacağını tahmin ediyorlardı. Haber sonunda Netflix'in Bridgerton Instagram hesabı tarafından doğrulandı, Lady Whistledown tarafından yayımlanan yazıda “Önümüzdeki sezon Colin Bridgerton Penelope Featherington arasındaki ilişki merkezde olacak” açıklamasını yaptı.

 

Dizi Julia Quinn'in kitaplarına dayandığından, her sezon Bridgerton ailesinin farklı bir üyesini ve aşklarını takip ediyor gibi görünüyor. Sonuç olarak, Sezon 2 bizi Anthony Bridgerton ve onun Sex Education yıldızı Simone Ashley tarafından oynanan Kate Sharma ile çiçek açan romantizmiyle bir yolculuğa çıkardı . Son bölümler ayrıca en genç Featherington ile Anthony'nin erkek kardeşi Colin arasında potansiyel bir romantizmle dalga geçti. Oldukça keyifle izlediğimiz dizinin yeni sezonunu heyecanla bekliyoruz.
Yazar: Eftelya Yücel
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X