Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Brooks Brothers İlkbahar Koleksiyonunu Keşfedin

Kreatif Direktör Zac Posen ilhamını Hamptons kıyı şeridi boyunca uzanan beyaz kumsallardan alıyor.

Brooks Brothers İlkbahar Koleksiyonunu Keşfedin Brooks Brothers İlkbahar Koleksiyonunu Keşfedin Pinterest


 

Koleksiyonun zamansız stilini proporsiyon ve feminen yapısı ile harmanlayarak giyilebilir formlara taşıyor. Kırmızı, beyaz ve mavi renk paletinin yanı sıra güneş ışığı ile parlayan yumuşak beyazlar, deniz kabuğu tonları, pastel bebe mavisi ve gül pembelerinden oluşan renk paleti Brooks Brothers İlkbahar Kadın 2020 koleksiyonu’nda hayat buluyor. Bahar koleksiyonunda lüks hissiyatı ile kısa ceket ve elbiselerde görülen kırmızı, beyaz, mavi renkte tüvitler oyuncu desenler üzerine kuruluyor. Brooks Brothers klasiği olan gofre kumaş lacivert pötikare desen takımlarda ve elbiselerde yer alıyor. Pembe ve beyaz keten ve pamuklu kumaş karışımları ise rafine bir görünüm için vintage taşlı yakalar ile çiçekli elbise, ceket ve tunikler ile süsleniyor.2020 İlkbahar Erkek Koleksiyonu’nda hakim olduğu gibi Brooks Brothers’ın İlkbahar Kadın 2020 İlkbahar Kadın Koleksiyonu’ nda da marin çizgiler göze çarpıyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X