Calvin Klein sonbaharda #mycalvins hareketine yepyeni bir ivme kazandırıyor!

The Language of Calvin Klein Dijital kampanyası ilhamını kelimelerin gücünden ve yaratıcı düşüncelerden alıyor...

Calvin Klein sonbaharda #mycalvins hareketine yepyeni bir ivme kazandırıyor! Calvin Klein sonbaharda #mycalvins hareketine yepyeni bir ivme kazandırıyor! Pinterest


 

Calvin Klein #mycalvins hareketine Sonbahar 2021 sezonuna özel yepyeni bir ivme kazandırıyor!

Kendini ifade edebilmenin özünde kelimelerin ve stilin başrol oynadığının vurgusunu yapan The Language of Calvin Klein Dijital kampanyası ilhamını kelimelerin gücünden ve yaratıcı düşüncelerden alıyor. Renell Medrano, Hong Jang Hyun ve Rubberband üçlüsünün önderliğinde yürütülen kreatif süreçte dünyaca ünlü sanatçılar, içerik üreticileri ve fikir liderleri; Calvin Klein’ın kendini yeniden keşfettiği dünyasının kapılarını aralıyor. Kampanya yüzü olan yetenekler, bireysel ifade güçlerini Language of Calvin Klein projesi aracılığıyla gerçek dünyaya taşırken hayalperestliği, yazı dilinin gücünü, fikir üretimini, hikaye anlatımını ve hayatın akışına mola verip hayallere dalmanın cazibesini yeniden yorumluyor.Kampanya Yüzleri:
-          Damson Idris, sahne ve sinema oyuncusu
-          Deb Never, müzisyen, besteci, vokalist
-          Dominic Fike, müzisyen, besteci ve aktör
-          JENNIE, performans sanatçısı
-          Francesca Scorsese, aktris, yardımcı yönetmen
-          Kaia Gerber, Model, aktris
-          Moses Sumney, müzisyen, yazar

Konfor ve minimalizm bu sezon modern temeller üzerine kuruluyor. Underwear koleksiyonunda, modern pamuk sayesinde üretilen esneyebilen yumuşak yapılı parçalara orjinal Calvin Klein logosu eşlik ediyor. Modern Structure’da aerodinamik silüetlerden oluşan koleksiyon doğa dostu bilincini yeni sezonda tekrar akıllara kazıyor. Jean’ler, kapüşonlular ve tişörtlerde ikonik marka monogramları ve rahat görünüme sahip crop ceketlerde yeni denim ikonları kullanılıyor; Daha az su kullanımına ihtiyaç duyan sürdürülebilir üretim şekliyle 90'ların klasikleşen Straight jean’i ise sonbaharda aramıza geri dönüyor.. 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X