Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Cambridge Düşesi Kate Middleton Bebek Archie'nin Vaftiz Töreninde

Kate Middleton törendeki görünümüyle Blair Waldorf'u andırırken aynı zamanda Leydi Diana'yı da andı.

Cambridge Düşesi Kate Middleton Bebek Archie'nin Vaftiz Töreninde Cambridge Düşesi Kate Middleton Bebek Archie'nin Vaftiz Töreninde  Pinterest

 

 

Cambridge Düşesi Kate Middleton, geçtiğimiz gün gerçekleşen Sussex Düşesi Meghan Markle ve Prens Harry'nin ilk çocuğu Archie Harrison'ın vaftiz törenine katıldı. Pembe bir Stella McCartney elbise tercih eden Middleton, Juliette Botterill saç aksesuarı ve kırmızı Emmy London topuklu ayakkabılarıyla Gossip Girl dizisindeki Blair Waldorf karakterinin giyimine göz kırpıyor sanki. 



Bunun yanı sıra Kate Middleton'ın görünümünde gözden kaçmayan bir detay daha var. Düşes'in küpeleri 1984 yılında Leydi Diana'nın Prens Harry'nin vaftiz töreninde taktığı küpelerin aynısı. 
 












Benzer Haberler


 



Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X