Camper, Sonbahar/Kış 2021 Koleksiyonunun Bir Parçası: Walden

CAMPER - Walden Sonbahar/Kış 2021 Koleksiyonu

Camper, Sonbahar/Kış 2021 Koleksiyonunun Bir Parçası: Walden Camper, Sonbahar/Kış 2021 Koleksiyonunun Bir Parçası: Walden Pinterest


 

Camper, Sonbahar/Kış 2021 koleksiyonunun bir parçası olarak piyasaya sürülen en yeni bağcıklı model Walden'ı sunuyor. Adını, Henry David Thoreau'nun vahşi doğada kendi kendine yeten bir şekilde yaşadığı, zamanın izini sürdüğü 1854 tarihli kitabının başlığından alan Walden, sadeliği, içsel gücü ve doğaya saygıyı temsil ediyor. Camper'ın güçlü bireysellik anlayışına uygun olarak, Walden benzersizdir ve Thoreau'nun hayatı sizin şartlarınıza göre yaşama felsefesini yansıtan kendi ritmine adım atar.

Yeni sezonda Walden unisex, dayanıklı ve daha sürdürülebilir malzemelerden yapılmış şık bir stil olarak yeniden tasarlandı. Leather Working Group tarafından Altın ve Gümüş olarak sertifikalandırılan el yapımı deri ile ustalıkla üretilen Walden, krom içermezken geri dönüştürülmüş pamuk ve PET'ten yapılmış astarlara sahiptir. Ekstra hacim ve esnekliğe sahip kalın kauçuk tabanı olan Walden, ekstra destek ve konfor için elastik bağcıklara ve OrthoLite® Geri Dönüştürülmüş™ çıkarılabilir ayak tabanına da sahiptir.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X