Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Canlı ve Dengeli Bir Cilt için İhtiyacınız Olan Tek Ürün

Bobbi Brown Hydrating Water Face Cream ile cildinizi derinlemesine nemlendirin.

Canlı ve Dengeli Bir Cilt için İhtiyacınız Olan Tek Ürün Canlı ve Dengeli Bir Cilt için İhtiyacınız Olan Tek Ürün  Pinterest


 

Hydration Water Fresh Cream ile cildinizi derinlemesine nemlendirerek sağlıklı görünen bir cilde kavuşun. Bu ince yapılı jel krem; cildi nemlendirir, dengeler ve makyaj için hazırlar.
Hydration Water Fresh Cream , zarar gören nemsiz cildi dengelemeye yardımcı olur. Cildi tazelemek ve pürüzsüzleştirmek için ekstra nemlendirme sağlar. Hyalüronik Asit dahil 8 ana bileşenden oluşan nemlendirici süper kompleks, 100 saate kadar devam eden nem sağlar. Bobbi Brown’un ilk silikonsuz nemlendiricisi olan Hydration Water Fresh Cream, cildin nemini anında iki katına çıkarır ve sizin için yararlı bileşenlerin cildinize nüfuz etmesine yardımcı olur.
Bu yağsız krem çevresel faktörlerin negatif etkisini azaltıp cildin nem bariyerini onarmaya ve güçlendirmeye yardımcı olur. Fermente Adaçayı ve kırmızı alg özleri, cildin görünümünü yatıştırmaya ve sakinleştirmeye yardımcı olarak kızarıklık ve tahrişi azaltır. Probiyotik teknolojisi, cildi hasarlara karşı koruma sağlamak için cildin nem bariyerini güçlendirerek nemi cilt altında hapsetmeye yardımcı olur.
İçeriğindeki kış gülü cildi pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur. Cilt canlı ve sağlıklı görünür. Gözeneklerin görünümü zamanla azalır. Düzenli kullanımda daha pürüzsüz ve yumuşak bir cilt ortaya çıkar ve cilt her zaman makyaja hazırdır.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X