Cara Delevigne Kağıttan Şehirler Galası

Cara Delevigne Kağıttan Şehirler Galası Cara Delevigne Kağıttan Şehirler Galası Pinterest


 

Cara Delevigne geçtiğimiz Salı başrolünde yer aldığı Kağıttan Şehirler filminin New York’taki galasına katıldı.

Etkinlikte yaka detaylı, işlemeli Saint Laurent elbise ve uyumlu Alejandra G. sandaletler tercih eden güzel yıldız, filmin tanıtım turunda birbirinden şık kıyafetlerle boy göstermeye devam ediyor.

Saçı ve makyajıyla da kusursuz görünen Cara, hafif göz ve ten makyajıyla dikkatleri cesur kırmızı rujunda toplamış. Doğal dalgaları ve dağınık örgüsü ise Cara'nın kendine özgü stiliyle uyum içerisinde. 

Güzel yıldızın bu harika saç modelini elde etmek içinse tüm saçınıza şekillendirici bir saç köpüğü sıkarak başlayın. Dağınık görünüm için maşa yardımıyla doğal dalgalar yaratın. Daha fazla dolgunluk elde etmek için saç diplerinize kuru şampuan uygulamayı deneyebilirsiniz. Önde bir miktar saç bırakarak arkada kalan saçları dikkatlice örün. Son olarak sabitleyici ve parlaklık verici bir saç spreyiyle görünümü tamamlayın.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X