Cara Delevingne Victoria's Secret'a Geri Mi Dönecek?

Cara Delevingne Victoria's Secret'a Geri Mi Dönecek? Cara Delevingne Victoria's Secret'a Geri Mi Dönecek? Pinterest


 

Victoria's Secret'ın Paris'te gerçekleşecek defilesi ile ilgili haberler çıkmaya devam ediyor. Şimdi de markanın podyumunda en son 2013 yılında boy gösteren Cara Delevingne'ın defileye katılacağı haberleri konuşulmaya başlandı. 

The Sun Gazetesi'nde çıkan haberlere göre; Cara Delevingne’nın 2014 yılında Victoria’s Secret defilesine katılmamasının nedeninin kendine yeterince iyi bakmaması ve “şişkin görünmesi” olduğu söylenmişti. Bunun üzerine Victoria's Secret ile arası açılan Cara'ya, Victoria's Secret kreatif direktörü Edward Razek'den özel bir mektup geldi.

Mektupta The Sun'da çıkan haberin tamamen asılsız olduğu ve 2014 yılında Cara'nın defileye katılamamasının nedeninin Kuzey Karolina'daki film çekimlerinin olduğu yazıyordu. Ayrıca mektupta Edward Razek, Paris'te gerçekleşecek defileye katılması için ünlü modeli davet etti.

Gelen mektubu Instagram hesabında paylaşan Cara'nın Victoria's Secret'ın Paris podyumunda yürüyüp yürümeyeceği ile ilgili kararı ne olacak merak ediyoruz.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X