Cara Delevingne'dan Güzellik Kuralları Hakkında Açıklama

Cara Delevingne'dan Güzellik Kuralları Hakkında Açıklama Cara Delevingne'dan Güzellik Kuralları Hakkında Açıklama Pinterest


 

Yeni filmi için saçlarını kazıtan Cara Delevingne, toplumda konuşulan güzellik kuralları ve standartları hakkında açıklama yaptı.

İlk olarak Met Gala'da kazınmış saçları ile kamera karşısına geçen Cara Delevingne, fotoğrafın altına "Güzellik, kolay tanımlanmamalı. Güzellik sınırsızdır" yazarak açıklamada bulundu.
 

Ardından arabaya binerken gizli çekilmiş fotoğrafını Instagram hesabında paylaşan 24 yaşındaki model, "Güzelliğin ne gibi görünmesi gerektiğini söylüyor olmak can sıkıcı. Bizim için toplum tarafından yapılan güzellik tanımı beni yoruyor. Kıyafetlerinizi çıkarın, makyajınızı silin, saçlarınızı kesin. Sahip olduğun tüm malzemeleri ortadan kaldır. Biz kimiz? Güzelliği nasıl tanımlıyoruz? Güzellik olarak ne görüyorsun?" yazarak toplum tarafından oluşturulan güzellik kuralları ve standartları ile ilgili düşüncelerini takipçileriyle paylaştı.
 
 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X