Cara Delevingne'ın "Valerian" Prömiyeri Saç ve Makyajı

Cara Delevingne'ın "Valerian" Prömiyeri Saç ve Makyajı Cara Delevingne'ın "Valerian" Prömiyeri Saç ve Makyajı Pinterest


 

Cara Delevingne, rol aldığı yeni filmi "Valerian and the City of a Thousand Planets"in Paris'te gerçekleşen prömiyerine katıldı. Kristal detaylı Alexandre Vauthier Couture elbisesi ve siyah Christian Louboutin ayakkabıları geceye katılan Cara Delevingne, saç ve makyajı ile dikkat çekti.

Makyaj artisti Molly Stern tarafından yapılan makyajda Cara Delevingne'ın gözlerinde parlak pembe far ve eyeliner kullanıldı. Oyuncunun dudaklarında kırmızı renkte ruj kullanan Molly Stern, yanaklara ise hafif tonlarda allık uygulayarak pembe göz farı ile dengeli bir efekt oluşturdu.
 

Cara Delevingne'ın saç modeli ise ışıltıları ile dikkatleri üstüne çekti. Geçtiğimiz hafta oyuncunun saçının yan ve üst kısımlarına metalik rengi veren saç artisti Mara Roszak, bu sefer aynı yerleri ışıltılı yeşil bir jel sürerek boyadı. Cara Delevingne'ın saçlarındaki bu ışıltılar, oyuncunun elbisesi ile mükemmel bir bütünlük yakaladı.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X