Cartier Estetik ve Zarafeti Tanımlıyor

Cartier, 1847’den bugüne seçkin mirası ve ustalığını Panthère de Cartier’nin İlkbahar&Yaz 2018 gözlük koleksiyonunda yansıtıyor. 

Panthère de Cartier’nin yeni gözlük koleksiyonunda yer alan tasarımlar, mükemmelliyet ve zanaatkarlığın temel ilkelerinden alınan ilham ve modern yaratıcılığın odak noktasıyla doğuyor. Cartier’nin ikonik figürü panter, Maison de Cartier geleneği el işi mücevhercilik teknikleriyle bu koleksiyonun sofistike ifadesini vurguluyor.

Jeanne Toussaint tarafından Maison de Cartier için tasarlanan ve Cartier’nin hemen hemen tüm mücevher koleksiyonlarında yer alan bu ikonik figür, altın, platin, rutenyum ya da metal ve asetatın oldukça dayanıklı bir bileşimine sahip birleşme noktalarında konumlanıyor. FOTOGALERİ İÇİN TIKLAYIN
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X