Caudalié'den Akneye Eğilimli Ciltler İçin Doğal Çözüm

Akneye elveda, temiz bir cilde merhaba!

Caudalié'den Akneye Eğilimli Ciltler İçin Doğal Çözüm Caudalié'den Akneye Eğilimli Ciltler İçin Doğal Çözüm Pinterest


 

Akne, son birkaç ayda en yaygın cilt endişesi haline geldi. Akne problemi ergenlik döneminde neredeyse kaçınılmaz, ancak hayat tarzimiz da akne oluşumunu tetikler: Maske takmak (“maskne”), hormonal dengesizlikler, kötü beslenme... Hem erkek hem de kadınların fiziksel görünümlerine dair en büyük şikayetlerinden biri akne(1). Neyse ki aknenin bir çözümü var.

Akne endişesine karşı doğal bir çözüm geliştirmek isteyen Caudalie, şimdi daha da etkili Vinopure serisini sunuyor.  Doğal içeriklerle formüle edilen Vinopure serisi, akneye eğilimli ciltlere zarar vermeden cilt kalitesini gözle görünür oranda iyileştiriyor.

Akne Karşıtı Salistik Serum
Akne Karşıtı Salisilik Serum genişlemiş gözeneklere ve siyah noktalara karşı etki gösterir, cildi kurutmadan dokusunu iyileştirir. Akne oluşumunu önlemek ve gidermek için ideal bir serum.

Doğal Salistik Asit ile Peeling Etkisi
Keklik üzümü bitkisinin yapraklarından elde edilen Vinopure salisilik asidi %100 doğaldır. Gözenekleri temizler ve cilt dokusunu iyileştirir.

Niyasinamid ile Sıkı Gözenekler
B3 vitamini olarak da bilinen niyasinamid, genişlemiş gözenek görünümünü azaltır.

Polifenoller ile Antioksidan Etki
Caudalie’nin özel içeriği olan Polifenoller, harika bir antioksidan kalkanı görevi görür. Siyah nokta oluşumundan sorumlu sebum oksidasyonunu azaltır.

6 Organik Esasniyel Yağ
Lavanta, Limon otu, Tatlı nane, Biberiye, Melisa ve Itır.Sağlıklı ve ışıltılı bir cilr için Caudalié bakım rutini!
Akneli ciltler için etkili günlük bakım rutini. Sabah ve akşamlari uygulandığında bu 4 ürün akneye eğilimli ciltlerin kurtarıcısı olacak

1- Arındırıcı Temizleme Jeli
Akne karşıtı bakımın ilk adımı olan Arındırıcı Temizleme Jeli cildi kurutmadan temizler ve arındırır.
Nemli cilde, hafifçe köpürene kadar masaj yaparak uygulanır. Göz çevresine uygulamaktan kaçının. Su ile durulayın.

2- Akne Karşıtı Arındırıcı Tonik
Gözenekleri sıkılaştırır, cilt kusurlarını ve parlamayı azaltır. Cilt arınır, mat görünüm kazanır ve temizlenir.
Sabah ve akşam temizlenmiş cilde pamuk yardımıyla veya parmak uçlarıyla uygulanır. Göz çevresine uygulamaktan kaçının. Durulamayın.

3- Akne Karşıtı Salisilik Serum
Akne oluşumunu azaltır ve cilt dokusunu düzeltir. Akneye eğilimli ciltlerin kalitesini gözle görünür oranda iyileştirir.

Sabah ve akşam, kuru ve temiz cilde uygulanır. Göz çevresine uygulamaktan kaçının. Bakım kreminizi uygulamadan önce cilt tarafından emilmesi için biraz bekleyin.

4- Matlaştırıcı Fluid Krem
Bu ferahlatıcı fluid krem sebum fazlasını kontrol altına alarak cilde anında ve uzun süreli nem sağlar. Cilde mat bir görünüm kazandırır ve cilt kusurlarının görünümünü azaltır.

Sabah ve akşam, kuru ve temiz cilde tek başına veya serumdan sonra uygulanır.

Gözenekleri 5 dakikada temizler!
Bu maske doğal yeşil kil ve çinko bakımından zengin bir formüle sahip. Bu iki içerik cildi arindirir ve dengeler. Sonuç: Mat bir görünüme kavuşmuş ve kusurlarından arınmış bir cilt.

Haftada bir kez tüm yüzünüze, özellikle de T bölgesine uygulayın. 5-10 dakika bekletin ve su ile durulayın.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X