Caudalie İnceltici Bakım Programı

Üç adımdan oluşan Caudalie inceltici bakım programı sıkı ve canlı bir cilt için uygulanması gereken ideal çözüm.

Caudalie İnceltici Bakım Programı Caudalie İnceltici Bakım Programı Pinterest


 

Arındır – Sıkılaştır – Toparla adımlarından oluşan bakım rutininin en yeni ve sevilen üyesi Vinosculpt ikinci adımı üstleniyor. İçerisindeki üzüm çekirdeklerinden elde edilen antioksidan kaynağı polifenoller ve sıkılaştırıcı etkisi iris özüyle cildi sarkmaya karşı koruyor ve sıkılaşmasına yardımcı oluyor.
 
Evinizde uygulayabilmeniz için Vinothérapie bakımlarından esinlenerek geliştirilen benzersiz bir deneyimi keşfedin. Arındır, haftada 2-3 kez
İnceltici ve Selülit Karşıtı Etkili Vücut Peelingi, Caudalie Vinothérapie Spasının imza bakım ürünüdür. Üzüm çekirdekleri ve içerdiği kurutucu etkiye sahip 6 esansiyel yağ ile cildi pürüzsüzleştirir, yumuşatır, ipeksi bir hisse kavuşturur ve inceltici bakıma hazır hale getirir.
150 gr. - 200TLSıkılaştır, sabah günde 1 defa dairesel hareketlerle
Vinosculpt Sarkma Karşıtı ve Sıkılaştırıcı Vücut Kremi Caudalie’nin yeni ve doğal inceltici bakım ürünüdür. Üzüm çekirdeklerinden elde edilen, antioksidan etkili polifenollerle ve sıkılaştırıcı etkili iris özüyle zenginleştirilmiştir. Cildin etkili biçimde sıkılaşmasını sağlamak üzere sabahları uygulanan ve 4 bölgeye etki eden sıkılaştırıcı çözümdür.
250 ml - 240TLToparla, akşam günde 1 defa
Bu kuru yağ, cildi canlandırır ve kusursuzlaştırır. Vücudu yeniden şekillendiren ve kurutucu etkisiyle portakal kabuğu görünümünü azaltan İnceltici konsantre ıslak vücudun istenen bölgelerine aşağıdan yukarıya doğru, dairesel hareketlerle masaj yoluyla uygulanır.
75 ml - 225TL
 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X