Çekiciliğinizi Arttırın

Çekiciliğinizi Arttırın Çekiciliğinizi Arttırın Pinterest


 

2012 yılında güven ve şehvet, cesaret ve çekicilik arasında kalan kadınlık vizyonunu yansıtan parfüm üreten Roberto Cavalli, son parfümü Essenza ile klasik Signature serisine geri dönüş yaptı.

Orijinal kokunun tamamıyla yeniden yaratılarak üretilen Roberto Cavalli Essenza da jenerasyonun en yetenekli parfümörlerinden biri olan  Louise Turner tarafından dizayn edildi. Koku, kışkırtıcı tarafının daha fazla ortaya çıkarılması için iris akorlarıyla zenginleştirilen acıbadem üst notalarından; feminen, duygusal ve zarif bir kadının tenini anımsatan portakal çiçeği orta notalarından ve davet edici vanilya absolütü dip notasından oluşuyor.

Roberto Cavalli Yaratıcı Yönetmeni Eva Cavalli, Essenza parfümünü her kadının kullanabileceğini ve bu koku sayesinde kendilerine olan güvenlerinin artacağını söylüyor. Oryantal floral bir kokuya sahip olan Roberto Cavalli Essenza parfümünün fiyatı ise 375 TL olarak satışa sunuldu.
 
 Bu bir ilandır.
 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X