Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Ceyda Düvenci’den Çocuklara ve Anne Babalara Özel Atölye

Ceyda Düvenci ve Aslı Cüreklibatır’ın kurucu ortak olduğu Taş Kağıt Makas Atölyesi, Doku Medical’ın desteğiyle özel bir duygu çalışmasına başlıyor.

Ceyda Düvenci’den Çocuklara ve Anne Babalara Özel Atölye Ceyda Düvenci’den Çocuklara ve Anne Babalara Özel Atölye Pinterest


 

Doku Medical’ın katkılarıyla düzenlenecek atölye, anne babalara ve çocuklara duygularını daha iyi tanıma fırsatı sağlarken, daha sağlıklı iletişim yöntemlerinin de keşfedilmesine yardımcı olacak. Her hafta duyguların anlam ve önemi üzerine Doğan Cüceloğlu “Ebeveynlerle Duygu Söyleşisi” yaparken; çocuklar da Elif Ongan Tekçe, Burçak Karaboğa ve Büşra Ertürk’ten yaratıcı drama eğitimine ve uzman psikolog ve Kidzbloomplay kurucu ortakları Umay Divi, Aslı Baykal ve Klodin Değirmenci ile sanat terapi atölyesine katılacaklar. Öğleden sonra çocuklar Primart çocuk tiyatrosunun oyunlarını izlerken ebeveynler Şermin Yaşar ile “Duygularla Kitap Dünyasına Yolculuğa” çıkacaklar. Ayrıca tüm gün boyunca anne babalar Doku Medical’ın dermatoloji uzmanlarından Dr. Emre Kaynak’la cilt tiplerini analiz etme şansı yakalayacak ve bu konuda bilgi alırlarken çocuklar da beş duyu etkinlik alanında sürpriz etkinlikler yapacaklar.

Levent And Okulları’nda gerçekleşecek atölyenin ilki 16 Şubat’ta başlayacak.Ebeveynler ve 4-12 yaş aralığındaki çocuklara yönelik hazırlanan programın takvimi şu şekilde:
1. Hafta – Korku (16 Şubat Pazar)
2. Hafta – Endişe (23 Şubat Pazar)
3. Hafta – Sinir / Öfke (1 Mart Pazar)
4. Hafta – Üzüntü / Ağlamak (8 Mart Pazar)
5. Hafta - Mutluluk (15 Mart Pazar)
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X