Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

​Chic Nail Spa and Beauty Sizi Bekliyor

Yaklaşık bir buçuk sene önce açılan Chic Nail Spa and Beauty birbirinden çeşitli güzellik hizmetlerini bir çatı altında sunuyor.

​Chic Nail Spa and Beauty Sizi Bekliyor ​Chic Nail Spa and Beauty Sizi Bekliyor Pinterest

 

 

Nişantaşı’nda hizmet veren Chic Nail Spa and Beauty, manikür pedikürden, son zamanların en trend güzellik uygulamalarını yaptırabileceğiniz eşsiz bir güzellik salonu.Bunun yanı sıra şu sıralarda misafirleriyle yani bir heyecanı paylaşan Chic Nail Spa and Beuty, dünyada birçok yeniliği keşfeden KOKO Nails markasını ülkemize getirdi.KOKO Nails, başta Dubai olmak üzere birçok ülkede güzellik ürünleri tedariğinin bir numarası. Kullanılan ojeler Paris’te Coco Chanel’in fabrikasında üretiliyor ve kalite bakımından kalıcı ojelerle yarışıyor.
Chic Nail Spa and Beauty ‘de bu deneyimi yaşamak için geç kalmayın!
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X