Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Chloé Markasının Yeni Kreatif Direktörü

Chloé Markasının Yeni Kreatif Direktörü Chloé Markasının Yeni Kreatif Direktörü Pinterest

 

 

Fransız markası Chloé'nin yeni kreatif direktörü belli oldu. 2011 yılından beri Chloé'nin kreatif direktörlüğünü yapan Claire Waight Keller'ın ekip ile yollarını ayırması sonrası, Louis Vuitton ekibinde Nicolas Ghesquière'in ikinci kolu olarak bilinen Natacha Ramsay-Levi'nin markanın yeni kreatif direktörü olarak göreve başlayacağı açıklandı.

Kaynaklara göre Claire Waight Keller'ın Haziran ayında Chloé markasının merkezi de olan Paris'ten Londra'ya taşındıktan sonra kontrakt imzalamayacağına karar verdiği söyleniyor.

Modern ve fütüristik şekiller ile çalışan Louis Vuitton tasarımcısının Chloé markasının romantik estetiğine nasıl etki edeceği ise Ramsay-Levi'nin Chloé ile iş birliğinden sonra moda dünyasında konuşulmaya şimdiden başlandı.

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X