Chloe Grace Moretz Küçük Denizkızı Oluyor

Chloe Grace Moretz Küçük Denizkızı Oluyor Chloe Grace Moretz Küçük Denizkızı Oluyor Pinterest


Universal'in yeni filmi Küçük Denizkızı'nda (The Little Mermaid) Ariel'in kimin olacağı belli oldu! 30 Rock dizisinden ve başarılı filmlerinden tanıdığımız18 yaşındaki Chloe Grace Moretz, filmde Ariel olacak!

Chloe Moretz, Instagram hesabından yayınladığı fotoğrafla rolün onda olduğu ' Herkese anlatmak için aylardır heyecanlanıyordum' cümlesiyle açıkladı.

 

Yakışıklı prense olan aşkından, kendini feda eden ve deniz köpüğüne dönüşen Küçük Denizkızı'nın diğer kadrosu hakkında henüz bir açıklama yok. Ama Andersen Masalları'ndan uyarlanan filmin senaryosunun Richard Curtis tarafından kaleme alınacağı söyleniyor.Bu açıklamayla, Küçük Denizkızı'nın Emma Watson olacağı iddiaları da ortadan kaybolmuş oldu.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X