Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Christian Dior Koronavirüsle Savaşmak için Atölyelerinde Maske Üretiyor

Dior Rédon’daki Baby Dior atölyelerini gönüllülük esasına dayalı olarak maske üretmek üzere yeniden açtığını duyurmaktan mutluluk duyuyor.

Christian Dior Koronavirüsle Savaşmak için Atölyelerinde Maske Üretiyor Christian Dior Koronavirüsle Savaşmak için Atölyelerinde Maske Üretiyor Pinterest


 

Dior Rédon’daki Baby Dior atölyelerini gönüllülük esasına dayalı olarak maske üretmek üzere yeniden açtığını duyurmaktan mutluluk duyuyor. Her gün hastalarla ilgilenmek ve hayat kurtarmak için virüsle en ön sırada savaşan sağlık çalışanlarına destek ve minnetle; onları korumak için yorulmaksızın çalışan ve eşsiz bir dayanışma örneği sunan Dior terzilerine de teşekkür ediyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X