Christian Louboutin'den Mobil Uygulama: Louboutinize

Louboutin'in yeni uygulaması Louboutinize ile fotoğraflara 'kırmızı tabanlara' yakışan efektler verebilirsiniz

Christian Louboutin'den Mobil Uygulama: Louboutinize Christian Louboutin'den Mobil Uygulama: Louboutinize Pinterest


Christian Louboutin, seksi ayakkabılarna ek olarak çıkardığı oje ve ruj koleksiyonunun ardından bu kez de mobil bir uygulama ile karşımıza çıkıyor. Ama Louboutinize uygulamasında Louboutin'in muhteşem ayakkabıları değil, fotoğraflara seksilik ve eğlence katacak fotoğraf filtreleri yer alıyor.

Tamamen fotoğraf ve eğlence odaklı olan Louboutinize uygulamasında 3 adet efekt bulunuyor. Efektlerden ilki, Louboutin denildiğinde akla gelen kırmızı renk. Bu filtreyle ister fotoğraf çekebilir, isterseniz de çekmiş olduğunuz fotoğrafa efekt verebilirsiniz. İkinci efektte çeşitli bacak figürleri bulunuyor ve bu figürlerin üzerine vücudunuzu ekleyebiliyorsunuz. Son efekt ise, fotoğrafları kristalleştiriyor. 

Louboutinize uygulamasını Apple Store'dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
 
  
 
 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X