Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Chuchu ile Zamansız ve Özgün Tasarımları Keşfedin

Bambu ve hasır koleksiyonuyla kadınların gözde çanta markası haline gelen Chuchu sezona kalp formundaki hasır modeliyle iddialı bir giriş yapıyor.

Chuchu ile Zamansız ve Özgün Tasarımları Keşfedin Chuchu ile Zamansız ve Özgün Tasarımları Keşfedin Pinterest


 

Tasarım hayatına 2012 yılında harfli clutchlar tasarlayarak başlayan ve sonrasında Türkiye’nin ilk hasır ve bambu çantalarını yapan CHUCHU, yüzde yüz deri ve el yapımı olan tasarımlarının kalitesiyle öne çıkarken şık, modern ve kullanışlı olması ile de göze çarpıyor.Markanın yaratıcısı ve kreatif direktörü Mehtap Hiçsönmez, kadınların dolabında yerini koruyacak, zamansız çantalar tasarlama amacıyla ürettiği CHUCHU markası ile uzun yıllardır içinde barındırdığı hikayeyi çanta severler ile paylaşıyor.Markanın özenle oluşturduğu SS20 koleksiyonunda el yapımı hasır çantalar her zamanki gibi başı çekiyor. Kadınların günlük hayatlarında kullanabilecekleri şık ve fonksiyonel çantaların yanısıra gündüzden geceye devam etmelerini sağlayacak mini çantalar da yer alıyor. CHUCHU’nun en önemli özelliklerinden biri ise tasarımcının değişik formlar kullanmayı sevmesiyle oluşan kendine özgü tarzı ve sadeliği ile “kişiye özel” hissini yaşatması.
SS20 koleksiyonun en özel parçası ‘Mia Bag’ ise stilini özgünleştirmeyi seven kadınların tercih edeceği bir çanta. İki ayrı parçadan oluşan ve el işçiliği ile yapılan kalp şeklindeki çantanın tamamı özel bir hasır ve deriden oluşuyor.
Deri ve hasırın ham, doğal dokusuna değer verenler için sade ve fonksiyonel parçalardaki CHUCHU çantalara www.chuchu.com.tr ‘den ya da Gizia, Harvey Nichols, Brandroom ve Galeries Lafayette İstanbul mağazalarından ulaşabilirsiniz.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X