Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Cilde Nem Kazandıran Sihirli Formülü Keşfedin

Yağlı ciltlerde gözenekleri tıkadığı ve cildi yağlandırdığı iddia edilen nemlendiriciler doğru kullanıldığında mucizevi sonuçlar ortaya çıkarabiliyor.

Cilde Nem Kazandıran Sihirli Formülü Keşfedin Cilde Nem Kazandıran Sihirli Formülü Keşfedin Pinterest


 

Cilt bakımında tercih edilen ürünler, cildin temizliği kadar önemlidir; aksi halde, cildinizin ihtiyaç duyduğu nemi ortadan kaldırabilirsiniz. Cilt, aşırı kuruduğunda çok daha fazla yağlanır; bu nedenle daima nemli tutulmalıdır. The Body Shop, yağlı cilde sahip olanların imdadına yetişecek bir ürün önerisi sunuyor; Tea Tree In-Control Hydrator Nemlendirici.24 Saat Nemlendirme
Yağlı cilde sahip olanların korkulu rüyası ağır nemlendiricileri unutturarak cilde ihtiyaç duyduğu nemi vererek rahatlatan Tea Tree In-Control Hydrator Nemlendirici, ciltte istenmeyen parlamayı azaltmaya, cildi sakinleştirmeye ve akne lekelerini ortadan kaldırmaya yardımcı olurken 24 saat nemlendirme sağlar.

Tüy Kadar Hafif Sihirli Formül
Ultra hafif ve yağsız formülü, cildi soğutarak rahatlatma özelliğine sahiptir. Cildin gün boyu ışıldamasına yardımcı olan ürün, tazelenerek pürüzsüz bir doku kazanmasını sağlar. Bitkiler tarafından desteklenen bu nemlendirici, akne lekeli cildi yatıştırır ve hassas ciltler için uygundur. 

Akne Lekelerine Veda
The Body Shop’ın mucizevi sonuçlar sunan Çay Ağacı Serisi’nin kahraman ürünü Tea Tree Oil ile akne lekelerinizle savaşmaya hazır olun. Akneli ve akne lekeli ciltler için geliştirilen, formülünde çay ağacı yağı içeren Tea Tree Yüz Yıkama Jeli’nin tazeleyici köpüğü sayesinde, cildinizin kirlerden ve fazla yağdan arınarak daha mat bir görünüm elde ettiğini göreceksiniz. 

Hasattan 12 saat sonra buharla damıtıp şişelenen çay ağacı yaprakları ile en saf ve en etkili çay ağacı yağı aromasıyla ürünler sunan The Body Shop, efsanelere imza atmaya devam ediyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X