Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Cildini KinGirls Who Cares? Firm-it Maske ile Yaza Hazırla

KinGirls Who Cares? Firm-it ile yalnızca tek adımda benzersiz cilt bakımı!

Cildini KinGirls Who Cares? Firm-it Maske ile Yaza Hazırla Cildini KinGirls Who Cares? Firm-it Maske ile Yaza Hazırla  Pinterest

 

 

Cildimiz mevsim geçişlerinde bakıma her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyuyor. Isı, nem, rüzgar ve ultraviyole gibi faktörlerdeki değişiklikler cildi olumsuz etkiliyor. Yazın ısınan hava ve artan nemin de etkisiyle ciltteki gözenekler genişliyor.

Eğlenceli cilt bakım markası KinGirls, gözeneklerinizi sıkılaştırmak, cildinizi toparlamak ve yeni sezona hazırlamak için Who Cares? Firm-it maskeyi sunuyor.

Yeni mevsime Yenilenmiş ve Tazelenmiş Bir Cilt ile Merhaba Deyin  
Firm-it maske, içerdiği lavanta çiçeği, vanilya ve adaçayı özü ile cildi sıkılaştırıyor ve anında bakımlı bir görünüm kazandırıyor. Yenileyici etkiye sahip olan maske cildi gözle görülür bir şekilde toparlıyor, cilt rengini eşitliyor ve cilt dokusunu iyileştiriyor.Ciltteki yorgunluk belirtilerini azaltmaya yardımcı olan Firm-it maske, gün boyunca nemi cilde hapsediyor ve cilde pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor.  
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X