Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Cildinizin Sağlıklı Işıltısını Ortaya Çıkarın

The Body Shop ‘Carrot’ serisi organik içeriği ve sürdürülebilir paketleri ile çok sevilecek.

Cildinizin Sağlıklı Işıltısını Ortaya Çıkarın Cildinizin Sağlıklı Işıltısını Ortaya Çıkarın Pinterest


 

The Body Shop’un Carrot serisi içeriği ve çevreye duyarlı ambalajlarıyla fark yaratıyor. Vegan içeriklerle hazırlanan Carrot cilt nemlendirici krem ve enerji verici yüz yıkama jeli, organik havuçlarla üretiliyor ve  72 saat süren nemlendirme sağlıyor.
The Body Shop’un Carrot serisi ciltleri derinlemesine temizliyor, nemlendiriyor ve ışıltı veriyor! Yıkama jeli ve nemlendirici krem olmak üzere iki üründen oluşan seri, yiyecek israfını azaltmak için organik tarımla elde edilmiş bozuk şekilli havuçlarla hazırlanıyor. Antioksidan yönünden zengin ve kimyasallardan uzak yetişen havuçlar, yerel çiftliklerden alınıyor. Tamamı geri dönüştürülebilir malzemeden üretilen ambalaja sahip Carrot serisi bu yönüyle de sürdürülebilirliğe katkıda bulunuyor.
 
Derinlemesine Temizleyin
Carrot Enerji Verici Yüz Yıkama Jeli, cildi derinlemesine temizliyor, ferahlatıyor ve pürüzsüz bir his bırakıyor. Yüzde 93 doğal içerikle hazırlanan yüz yıkama jeli, ciltteki gözenekleri küçültüyor ve cildi kusursuzca temizliyor.
 


72 Saat Süren Nem
Organik havuçlarla ve yüzde 97’si doğal içeriklerle üretilen Carrot Cilt Nemlendirici Krem, cildin ihtiyacı olan günlük nem ihtiyacını karşılıyor. 72 saat boyunca cildi nemli tutabilen krem sayesinde cilde ışıltı geliyor ve daha sağlıklı görünüyor.
 
Çevreye Duyarlı Üretim
Araştırmalara göre, gelişmiş ülkelerde topraktan alınan hasatın yüzde 40’ı sadece şekli alışılanın dışında olduğu, boyutu büyük ya da küçük olduğu için sofralara gelmeden çöpe gidiyor. The Body Shop’ın Carrot serisinde kullanılan organik havuçların önemi de bu noktada devreye giriyor. Organik tarımla üretilen havuçlar tohumunda yetiştirilmesine kadar hiçbir kimyasala maruz kalmadan büyütülüyor. Şekline bakılmadan sadece sağlıklı içeriği önemsenerek değerlendirilen havuçlar böylece tüm enerjilerini kullanılan cilde veriyor.
Cildi, sağlıklı ışıltısına geri kavuşturan Carrot serisi The Body Shop mağazalarında ve thebodyshop.com.tr’de.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X