Clear'dan Doğallık Hamlesi

Clear, yeni formülasyonu ile kepek probleminizi ortadan kaldırırken aynı zamanda saçlarınızda yumuşak ve sağlıklı bir etki bırakıyor.

Clear'dan Doğallık Hamlesi Clear'dan Doğallık Hamlesi Pinterest


 

Doğadan ilham alan Değerli Tohum Yağları (Chia, Ayçiçeği ve Moringa) ve Clear' ın kepeğe karşı etkili teknoloji ile geliştirilmiş özel formül, saç derinizi besleyerek kuruluğunu alıyor ve saçlarınızı ağırlaştırmadan nemlendiriyor.

Doğala Dönüş!

Erkek ve kadın saç derilerinin farklı ihtiyaçlarına yönelik geliştirilen ClearNem Terapisi ve Güçlü Uzayan Saçlar serisi esanslı formülü ile saç derisini derinlemesine besler** ve kepeğe karşı uzun süreli koruma sağlıyor. Doğal formüller ile zenginleştirilen seri, renklendirici ve paraben içermeyen yapısı ile de saçlarınıza hak ettiği bakımı sunuyor.

 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X