Çocuklara Yol Gösteren Burcu ve Berk ile Serisi Yenilendi

3-8 yaş çocuklara hitap eden uzman destekli on iki kitaplık serisi Burcu ve Berk ile, yeni çizim ve içerikleriyle okurlarla buluşmaya devam ediyor.

Çocuklara Yol Gösteren Burcu ve Berk ile Serisi Yenilendi Çocuklara Yol Gösteren Burcu ve Berk ile Serisi Yenilendi Pinterest


 

Yazar Defne Ongun Müminoğlu’nun Artemis Çocuk Yayınları tarafından yayınlanan, 3-8 yaş çocuklara hitap eden uzman destekli on iki kitaplık serisi Burcu ve Berk ile, yeni çizim ve içerikleriyle okurlarla buluşmaya devam ediyor.  Serinin amacı, çocuklara keyifli hikâyeler sunarken, gerek onların gerekse ebeveynlerinin zorlandıkları konularda, kitaptaki karakterler aracılığıyla çözüm sunmak ve yol göstermek. Bulmaca, boşluk doldurma, testler, oyunlar, müzik önerileri gibi hem eğlenceli hem de öğretici aktivitelere ek olarak bir de seriye özel hazırlanmış kısa film var.
Serinin yenilenme aşamasında çizimler, tecrübeli çizer Berk Öztürk’e emanet edildi.
Tüm kitaplar, görmeyen çocuklar için Braille alfabesi ve yazar tarafından seslendirilmiş şekli ile TÜRGÖK raflarında da bulunuyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X